+6 fotó
Hirdetéskód: 9004645
Frissítve: ma
Érd eladó téglalakás 2 szobás: 52,8 millió Ft
52,8 millió Ft
1,26 millió Ft/m²
42 m²
2 szoba
földszint
Leírás
Érd Városközpontban eladó ez a földszinti, kertkapcsolatos, 42 nm-es lakás egy nyolc önálló rendeltetési egységből álló (6 lakás + 2 iroda) társasházban.
Helyiségek: Nappali-étkező-konyha (18,24 nm), hálószoba (13,61 nm), előszoba (6,61 nm), fürdőszoba (4,05 nm).
A lakáshoz telken belüli fedett autóbeálló is tartozik, mely benne van az árban.
Az épület 2005-ben épült 10 cm hőszigeteléssel ellátott Porotherm téglából, műanyag hőszigetelt üvegezésű nyílászárókkal. A szoba laminált padlóval, a többi helyiség pedig greslappal burkolt. A fűtés és a melegvíz ellátás kombi gázkazánnal biztosított, mely rendeltetési egységenként külön mérővel rendelkezik. Az áram és a vízfelhasználás is almérőkkel különíthető el.
A telek közös használatú, minden lakás számára 1 db fedett autóbeállóval.
Az épület a város szívében helyezkedik el, sétálóutca, üzletek, iskolák, óvoda, hivatalok, bankok, mind néhány perc alatt gyalog is megközelíthetőek. Érd vasútállomás és buszmegálló 8-10 perces kényelmes sétával elérhető.
Megtekintés előre egyeztetett időpontban, rugalmasan lehetséges !
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Jó állapotú
Gázkazán
4 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 217 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
227 227 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.