Eladó lakás Esztergom, Aranyhegy, Monteverdi utca 55 nm
Eladó lakás Esztergom, Aranyhegy, Monteverdi utca 55 nm
Eladó lakás Esztergom, Aranyhegy, Monteverdi utca 55 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 9020729
Feltöltve: 1 napja

Esztergom eladó téglalakás 2 szobás: 61,9 millió Ft

61,9 millió Ft
1,13 millió Ft/m²
55 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Eladásra kínálok Esztergomban a Monteverdi utcában egy szépen felújított 2 szobás földszinti lakást.Az ingatlan 6 éve teljes körű felújításon esett át.A fűtési rendszert 2 éve korszerüsítették.A belváros 5 perc sétával elérhető.Várom hívását a hét bármely napján.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
beépített konyhabútorcsatornacsendesétkezőgázhőszigeteltjó beosztásújó közlekedésűkaputelefonösszkomfortospinceredőnyszigeteltvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Veress Lászlóné
Négy-Bástya Kft.
Az iroda összes hirdetése
+36 20 316 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 208 938 Ft
Második évtől
266 389 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.