+12 fotó
Hirdetéskód: 8996864
Referenciaszám: 360651057-1499
Feltöltve: 8 napja
Esztergom eladó téglalakás 1 szobás: 44,9 millió Ft
44,9 millió Ft
976,1 ezer Ft/m²
46 m²
1 szoba
2. emelet
Leírás
Esztergomban 46 nm-es, erkélyes lakás eladó.
Az ingatlan felújított, a gépesített konyhabútor idén került beépítésre.
A zárt udvarban két gépjármű részére a parkolás megoldott.
Elhelyezkedése tökéletes, hiszen a belváros szívében található az ingatlan.
Befektetésnek, saját részre, illetve fiatalok első lakásának tökéletes választás.
Érdeklődés esetén várjuk megtisztelő hívását!
Az alaprajz és az adatok tájékoztató jellegűek.
English:
For sale a 46-square-meter apartment with a balcony in Esztergom.
The property has been renovated, and the fully equipped kitchen was installed this year.
Parking for two vehicles is available in the enclosed courtyard.
The location is perfect, as the property is situated in the heart of downtown.
It is an excellent choice for an investment, as a personal residence, or as a first home for young people.
If you are interested, we look forward to your call!
The floor plan and details are for informational purposes only.
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 419 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
193 229 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.