Eladó lakás Esztergom 65 nm
Eladó lakás Esztergom 65 nm
Eladó lakás Esztergom 65 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9017519
Referenciaszám: LK073178-5231964
Feltöltve: 2 napja

Esztergom eladó téglalakás 3 szobás: 59,5 millió Ft

59,5 millió Ft
915,4 ezer Ft/m²
65 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Igényesen felújított lakás Esztergom-kertvárosban! Eladásra kínálunk Esztergom-Kertváros közkedvelt részén, a Szalézi lakótelepen egy 65 m²-es, 2 + fél szobás, negyedik emeleti téglalakást! Az ingatlan felújított, világos, tágas terekkel rendelkezik, alacsony fenntartási költsége pedig tovább növeli értékét. Praktikus elrendezésének köszönhetően családok számára is kiváló választás. A lakás főbb jellemzői: - 2 + fél szoba - gázcirkó fűtés - alacsony rezsiköltség - modern, redőnnyel felszerelt műanyag nyílászárók - világos, kellemes terek - rendezett, tiszta lépcsőház A környék csendes, zöldövezeti hangulatú, így ideális választás lehet családok számára is. Ha egy olyan lakást keres, ahová jó érzés hazaérkezni, ezt mindenképpen érdemes megtekinteni! Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, várom megtisztelő hívását! Érdeklődni: Büki Melinda : +36 20 505 0244 Referencia szám: LK073178

Építés éve:
2000
Energetikai besorolás:
D
alacsony közös költségcsendesjó közlekedésűösszkomfortospanorámavízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Büki Melinda
Duna House - Nyergesújfalu
Az iroda összes hirdetése
+36 20 505 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 200 837 Ft
Második évtől
256 061 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.