+17 fotó
Hirdetéskód: 7820619
Referenciaszám: LK073354
Frissítve: 22 napja
Fonyód eladó téglalakás 2 szobás: 102,5 millió Ft
102,5 millió Ft
1,8 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
57 m²
2 szoba
2. emelet
Leírás
Szeretne hangulatos, tökéletesen kifinomult, újszerű lakásban élni? Ne nézelődjön tovább, megtalálta álmai otthonát, nyaralóját!
Fonyódon, a 2020-ban átadott SUNSET RESORT APARTMANHÁZBAN, modern, magas minőségben eladó 57 nm-es, nagy erkélyes lakás!
A társasház közvetlenül a BALATON PARTJÁN HELYEZKEDIK EL, SAJÁT STÉGGEL az itt tartózkodók részére, ezen kívül saját medence, játszótér, napágy és sup bérlési lehetőségek is rendelkezésre állnak még további egyéb szolgáltatások mellett, egyszóval minden adott egy tökéletes nyaraláshoz és a luxus életérzéshez.
A lakás felosztása: előszoba, közlekedő, amerikai konyhás nappali, szoba, fürdőszoba, wc, erkély, melyre a szobából és a nappaliból is kijuthatunk. Az ingatlan hűtő-fűtő klímával felszerelt.Az ingatlanhoz tartozik egy fedett kocsibeálló, ami 6.500.000 Ft-ba kerül, ezt kötelező a lakáshoz megvásárolni!
Amennyiben kínálatom felkeltet érdeklődését, keressen bizalommal a hét bármely napján!
Tulajdonságok
Téglalakás
5
Újszerű
Házközponti fűtés egyedi méréssel
2020
8 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 85 815 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
441 113 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 85 815 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 85 815 0
Hasonló eladó ingatlanok Fonyódon
Frissítve: 1 napja
11
101,54 millió Ft 1,18 millió Ft/m²
Eladó lakás, Fonyód
Frissítve: 1 napja
18
99 millió Ft 1,32 millió Ft/m²
Eladó lakás, Fonyód
Frissítve: 11 napja
20
102,5 millió Ft 1,8 millió Ft/m²
Eladó lakás, Fonyód

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Fonyódon 102,5 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 4 napja
6
97,1 millió Ft 1,19 millió Ft/m²
Eladó lakás, Fonyód

Frissítve: 9 napja
15
99 millió Ft 1,32 millió Ft/m²
Eladó lakás, Fonyód

Frissítve: 1 napja
11
99 millió Ft 1,32 millió Ft/m²
Eladó lakás, Fonyód