Hirdetéskód: 9011102
Feltöltve: 1 napja
Gárdony eladó téglalakás 3+1 fél szobás: 85 millió Ft
85 millió Ft
1 millió Ft/m²
85 m²
3+1 fél szoba
földszint
Leírás
OTTHON START / FIX 3% HITELKÉPES! Bútorozott, klímás sorházi szélső lakás Gárdonyban eladó
Leírás:
Gárdony csendes, frekventált részén eladó egy 1984-ben épült, folyamatosan karbantartott, kétszintes sorházi lakás 764 m²-es, gyönyörűen parkosított telken – közvetlenül a tulajdonostól!
OTTHON START PROGRAM KOMPATIBILIS!
• Fix 3%-os állami hitelre alkalmas:
• Tulajdoni lap szerint: „Kivett lakóház és udvar” (teljes értékű lakóingatlan), így első lakásként akár 10% önerővel is megvásárolható!
TÖKÉLETES LOKÁCIÓ
• Velencei-tó pár perc alatt elérhető.
• Budapest és Székesfehérvár az M7-es autópályán vagy vonattal is gyorsan, kényelmesen megközelíthető.
PRÉMIUM KERT ÉS EXTRÁK
• Parkosított udvar ritka, drága növényekkel és kerti kemencével.
• Engedélyezett fúrt kút a gazdaságos locsoláshoz. A teljes körű kertészeti eszközpark a vételár részét képezi!
HÁZ ÉS ELOSZTÁS (Összesen 90 m² lakótér + extrák)
• Földszint: 60 m²-es, tágas, gépesített és bútorozott élettér.
• Emelet: 30 m²-es, beépített tetőtér nagyszobával, WC-vel és egy tágas, pihenésre kiváló galériával, tárolóval.
• Azonnal költözhető: Teljesen BÚTOROZOTTAN és GÉPESÍTVE eladó.
• Alagsor & Tárolás: 15 m²-es garázs + pince tárolóval, gáz- és vegyes tüzelésű kazánnal (gazdaságos rezsi!).- fűtéskorszerűsítés ajánlott
• Biztonság: Klíma, riasztórendszer és térfigyelő kamerák.
Tehermentes ingatlan. Az ingyenes hirdetési oldalakon is elérhető.
Irányár: 85 M Ft
Megtekintés: Előzetes egyeztetést követően rugalmasan megtekinthető! Érdeklődni privát üzenetben lehet.
________________________________________
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Átlagos
Központi fűtés
1984
6 m²
H
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 432 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
365 801 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 432 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 432 3
Hasonló eladó ingatlanok Gárdonyban
Frissítve: 5 napja
8
80,5 millió Ft 1,24 millió Ft/m²
Eladó lakás, Gárdony

Frissítve: 1 napja
8
89,9 millió Ft 1,83 millió Ft/m²
Eladó lakás, Gárdony

Frissítve: 5 napja
7
79 millió Ft 1,22 millió Ft/m²
Eladó lakás, Gárdony

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Fejér megyében 85 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Feltöltve: 1 hónapja
7
89,9 millió Ft 1,83 millió Ft/m²
Eladó lakás, Gárdony, Chernel István utca 1.
Frissítve: ma
7
82 millió Ft 1,37 millió Ft/m²
Eladó lakás, Gárdony

Frissítve: 1 napja
14
84,9 millió Ft 1,37 millió Ft/m²
Eladó lakás, Gárdony