Hirdetéskód: 8930255
Frissítve: 1 hónapja
Gyömrő eladó téglalakás 2 szobás: 75,9 millió Ft
75,9 millió Ft
1,12 millió Ft/m²
68 m²
2 szoba
1. emelet
Gyömrői lakas eladó
Gyömrő központi részén, 2010 ben épült, szigetelt, 4 lakásos, kertes házban egy emeleti lakás eladó. Tehermentes 1/1 tulajdonú, hitelezhető.Parkolás az udvarban. Közel a park, a tófürdő, horgásztó, orvos, üzletek, penny, cba, zöldseges, cukraszda.
Ingatlanosok ne keressenek.
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Átlagos
Gázkazán
2010
6 m²
E
Nincs
20 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BI
Balog Ildikó
+36 30 384 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
326 639 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BI
Balog Ildikó
+36 30 384 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BI
Balog Ildikó
+36 30 384 1
Hasonló eladó ingatlanok Máriatelep városrészben
Feltöltve: ma
15
74 millió Ft 1,07 millió Ft/m²
Eladó lakás, Gyömrő

Frissítve: 1 hónapja
11
72,8 millió Ft 1,14 millió Ft/m²
Eladó lakás, Gyömrő, Klotildtelep
Frissítve: 2 hónapja
1
82 millió Ft 1,14 millió Ft/m²
Eladó lakás, Gyömrő, Kassai utca 24

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Gyömrőn 75,9 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 7 napja
20
79,9 millió Ft 1,33 millió Ft/m²
Eladó lakás, Gyömrő

Frissítve: 13 napja
20
79,9 millió Ft 1,33 millió Ft/m²
Eladó lakás, Gyömrő

Frissítve: 14 napja
15
74 millió Ft 1,07 millió Ft/m²
Eladó lakás, Gyömrő