Eladó lakás Gyöngyös 74 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9009196
Feltöltve: ma

Gyöngyös eladó téglalakás 3 szobás: 27 millió Ft

27 millió Ft
364,9 ezer Ft/m²
74 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Gyöngyösön 4 lakásos társasházban kínálunk egy 74nm-es 3 szoba + nappalis lakást. A lakás melegéről gázfűtés gondoskodik. Belső állapota átlagos. Az ingatlanhoz garázs is tartozik. Központi helyen, főút mellett található.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 91 136 Ft
Második évtől
116 196 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem