Eladó lakás Győr, Belváros, Teleki L02 43,71nm 44 nm
Eladó lakás Győr, Belváros, Teleki L02 43,71nm 44 nm
Eladó lakás Győr, Belváros, Teleki L02 43,71nm 44 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8436394
Referenciaszám: 210600576
Frissítve: 10 napja

Győr eladó téglalakás 2 szobás: 59,99 millió Ft

59,99 millió Ft
1,36 millió Ft/m²
44 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Utolsó eladó szabad lakás az épületben! Győr belvárosának szívében a Széchenyi tértől és a Dunakapu tértől 30 méterre, ikonikus műemléképületben, teljeskörű felújítással 13 exkluzív lakás készült. Egy igazi építészeti kuriózum Győrben! Egyedülálló történelmi környezet, modern luxussal ötvözve. L02: 43,71 nm, földszint, nappali + 1 szoba, NY-i fekvés, 2 oldalról világos lakás. Padlófűtés házközponti rendszerrel, egyedi mérési lehetőséggel Klíma előkészítés, hogy nyáron is maximális komfortot élvezhessen Kiváló befektetés, örök érték. Friss képek! Fűtéskész átadással, AZONNAL BIRTOKBA VEHETŐ! Megbízható, kiváló referenciákkal rendelkező beruházótól, új építésű apartmanok, lakások. Kulcsrakész befejezés igény szerint, egyedi ajánlat alapján. Utolsó eladó ingatlan. Ne maradjon le erről a páratlan lehetőségről – vegye fel velünk a kapcsolatot még ma! Várom hívását! Hartmann-né Viki Tel.: +36 20 481 3369 A látványképek egy elképzelt megvalósítást, valamint az értékesítés célját szolgálják, kulcsrakész befejezés kérhető egyedi ajánlat alapján

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
3
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Padlófűtés
Építés éve:
2025
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
akadálymentesítettcsatornagázinternetklímaösszkomfortosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Hartmann-né Ildikó Viki
Dr. Fekete Ingatlan Iroda Csoport - Ügyvédházak Győr
Az iroda összes hirdetése
+36 20 481 3