Hirdetéskód: 8874365
Frissítve: 3 hónapja
Győr eladó téglalakás 2 szobás: 55 millió Ft
55 millió Ft
982,1 ezer Ft/m²
56 m²
2 szoba
1. emelet
Leírás
Győr egyik közkedvelt részén, a Szent István úton, mindössze néhány perc kényelmes sétára a belvárostól, eladó (tulajdonostól)egy 56 m²-es, kiváló adottságú lakás. Az ingatlan elhelyezkedése ideális mindazok számára, akik szeretnének közel lenni a város pezsgéséhez, mégis nyugodt, rendezett környezetben élni.
A lakás egy liftes, kulturált társasház 1. emeletén található, így idősek és fiatalok számára is kényelmes választás. A világos terek, a jól átgondolt elrendezés és a praktikus méret élhető, otthonos hangulatot biztosít.
Elrendezés: 1 világos szoba, konyha,fürdőszoba, külön WC, valamint egy tágas nappali+étkező.
Ezen kívül egy erkély tartozik a lakáshoz.
Fűtés:távhő.
A vételár részét képezi egy saját tároló, amely extra pakolóhelyet biztosít, valamint gépkocsibeállót,ami nagy értéket képvisel a környéken, és megkönnyíti a mindennapi parkolást.
A környék infrastruktúrája kiváló: üzletek, éttermek, gyógyszertár, iskola, óvoda, tömegközlekedés és minden fontos szolgáltatás rövid sétatávolságon belül elérhető.
Az ingatlan ideális választás saját otthonnak, fiatal pároknak, kisebb családnak, de akár idősebb korosztály számára is, akik értékelik a kényelmet és a központi elhelyezkedést.
Amennyiben felkeltette érdeklődését ez az ingatlan, várom hívását bizalommal további információért és megtekintés egyeztetéséhez.
Ingatlanosok segítségét nem szeretném igénybe venni!
Tulajdonságok
Téglalakás
5
Átlagos
Távfűtés
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 392 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
236 695 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 392 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 392 1
Hasonló eladó ingatlanok Belváros városrészben
Frissítve: 1 napja
20
59,99 millió Ft 1,36 millió Ft/m²
Eladó lakás, Győr, Belváros, Teleki L02 43,71nm
Frissítve: 30 napja
16
55 millió Ft 916,7 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Győr, Belváros

Frissítve: 4 éve
1
49,9 millió Ft 674,3 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Győr, Belváros

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Győr, Belváros városrészben 55 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 1 napja
8
59,9 millió Ft 1,36 millió Ft/m²
Eladó lakás, Győr, Belváros

Frissítve: 2 hónapja
12
59,9 millió Ft 1,39 millió Ft/m²
Eladó lakás, Győr, Belváros
Frissítve: 3 hónapja
1
59,99 millió Ft 1,07 millió Ft/m²
Eladó lakás, Győr, Belváros