Eladó lakás Győr 79 nm
Eladó lakás Győr 79 nm
Eladó lakás Győr 79 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9015161
Referenciaszám: LK016407
Feltöltve: ma

Győr eladó téglalakás 3 szobás: 109,5 millió Ft

109,5 millió Ft
1,39 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
79 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
 REGGELI KÁVÉ PANORÁMÁVAL A MOSONI-DUNÁRA?  Győr egyik legkedveltebb részén, a modern Dunapart Rezidencia épületében eladó egy igazán különleges, napfényes lakás, ahol a városi élet és a természet tökéletes harmóniában találkozik.  A 2. emeleti, 67 m²-es otthon egyik legnagyobb különlegessége a hatalmas terasz és a lenyűgöző Mosoni-Duna panoráma, amely minden napot különlegessé tesz.  A lakás elrendezése: Amerikai konyhás nappali 2 hálószoba, mindkettő teraszkapcsolattal Fürdőszoba WC-vel Különálló WC Előszobai tároló Spejz Nagyméretű terasz Tökéletes választás: pároknak kisebb családoknak befektetésnek vagy azoknak, akik szeretnének a belváros közelében, mégis nyugodt, vízparti környezetben élni  Minden pár percnyire: - Árkád  - benzinkút - pékség - éttermek-fodrászat, szépségszalonok -egészségügyi szolgáltatók  Egy lakás, ahol nemcsak a kilátás különleges hanem az életérzés is. Ne csak elképzelje nézze meg személyesen!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
6
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Építés éve:
2000
Erkély:
12 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 96 654 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 369 607 Ft
Második évtől
471 238 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%