+12 fotó
Hirdetéskód: 8938920
Referenciaszám: 125808
Frissítve: 1 hónapja
Hajdúszoboszló eladó téglalakás 2 szobás: 57,4 millió Ft
57,4 millió Ft
1,15 millió Ft/m²
50 m²
2 szoba
földszint
Eladó 50 m2 tégla lakás, Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló frekventált részén, a fürdőtől néhány perc sétára, eladó egy 50 nm-es, új építésű (2024), 1 hálószoba + nappalis társasházi lakás. A modern hőszivattyús rendszernek köszönhetően az ingatlan rezsiköltségeA lakáshoz tartozik egy teremgarázs beálló, melynek ára 5.000.000 Ft és a megvásárlása kötelező.
Közvetlen közelben Spar és egyéb üzletek. Kiváló lehetőség saját használatra és befektetőknek egyaránt.
Referenciaszám: #125808
*****
In a popular location in Hajdúszoboszló, just a few minutes’ walk from the spa, for sale is a 50 sqm new-build (2024) condominium apartment with 1 bedroom + living room. Thanks to the modern heat pump system, the property’s utility costs are exceptionally low. The apartment comes with a mandatory underground parking space priced at 5,000,000 HUF.
Spar supermarket and other shops are right nearby. An excellent opportunity for personal use or investors alike.
Reference number: #125808
Tulajdonságok
Téglalakás
Újszerű
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 636 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
247 023 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel