Eladó lakás Hajdúszoboszló 41 nm
Eladó lakás Hajdúszoboszló 41 nm
Eladó lakás Hajdúszoboszló 41 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8956285
Referenciaszám: H516061
Frissítve: 3 napja

Hajdúszoboszló eladó téglalakás 2 szobás: 43,5 millió Ft

43,5 millió Ft
1,06 millió Ft/m²
41 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Hajdúszoboszló főutcáján a Szilfákalján, a fürdőtől 3-400 méterre, magasföldszinti, akadálymentes, 4 éven belül teljeskörűen felújított, 41 nm-es 2 szobás lakás eladó.Fűtés rendszere gázcirkó (MIKA-6-os kazán), nyílászárói műanyagok, új a konyhabútor, a burkolatok, stb. Parkolni az ablak előtt lehet, piac,posta, gyógyszertár, egészségház, buszpályaudvar, boltok (SPAR,Coop,stb.) gyalog pár percre vannak.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1985

Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 146 830 Ft
Második évtől
187 204 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Visi Ferenc
Debrecen - Hatvan utca
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép