Eladó lakás Herceghalom, Sándor udvar 56 nm
Eladó lakás Herceghalom, Sándor udvar 56 nm
Eladó lakás Herceghalom, Sándor udvar 56 nm
+6 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9015154
Referenciaszám: LK054642
Frissítve: 3 napja

Herceghalom eladó téglalakás 2 szobás: 45,9 millió Ft

45,9 millió Ft
819,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
56 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Herceghalom kedvelt, központi részén eladó egy 56 nm-es, saját kerttel rendelkező sorházi lakás, amely kiváló választás lehet mindazok számára, akik nyugodt, mégis jól megközelíthető otthont keresnek. Az ingatlan jó elosztású, világos és otthonos: két kényelmes szoba, konyha étkezővel, valamint fürdőszoba és WC került kialakításra. A lakás felújított állapotú.A ház külső szigetelést kapott, amely hozzájárul az alacsonyabb fenntartási költségekhez és a kellemes hőérzethez egész évben. A műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek, így a praktikum és a komfort egyaránt biztosított. A fűtés konvektorral megoldott, míg a nyári melegben klíma gondoskodik a kellemes hőmérsékletről. A lakáshoz tartozik egy kb. 15 nm-es külső tároló is, amely tárolásra kiválóan alkalmas, de akár gépkocsibeállóvá is átalakítható. A saját kert remek lehetőséget biztosít kikapcsolódásra, grillezésre, kertészkedésre vagy családi, baráti összejövetelekre. Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: a közelben iskola, óvoda, boltok, bevásárlási lehetőségek, buszmegálló és minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető. A közlekedés rendkívül jó, Budapest gyorsan megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel is. Ez a barátságos, praktikus otthon tökéletes választás lehet azoknak, akik csendes, rendezett környezetben szeretnének élni, mégis fontos számukra a jó infrastruktúra és a gyors elérhetőség. Ne maradjon le róla, hívjon bizalommal és tekintse meg személyesen!