+6 fotó
Hirdetéskód: 8212304
Referenciaszám: H489511
Frissítve: 2 napja
Hévíz eladó téglalakás 6 szobás: 116 millió Ft
116 millió Ft
670,5 ezer Ft/m²
173 m²
6 szoba
földszint
Leírás
KIEMELT MEGBÍZÁS AZ OTTHON CENTRUM KÍNÁLATÁBAN!
HÉVÍZ KEDVELT RÉSZÉN JÓ ÁLLAPOTÚ, NAGY LAKÁS ELADÓ!
Az ingatlan főbb jellemzői:
-a lakás 173nm alapterületű
-az ingatlan egy 3 egységes társasház harmadik lakása
-jogilag rendezett, önálló társasházi albetét, önálló közüzemi órák
-a lakás 4 szintes, fedett kocsibeálló tartozik hozzá
-az ingatlan gáz cirkókazánnal, valamint elektromos padlófűtéssel fűthető
-tágas, világos terek jellemzik
-a lakás nagyobb család részére és kiadásra is alkalmas
-a legalsó szinten önálló bejáratú garzon lakás található
-a felette lévő 3 szint egyben is használható vagy akár külön szintenként is kiadható
-a szobákból erkély nyílik, mely szép kilátást tár elénk
-a ház új tetőt és hőszigetelést kapott, a nyílászárók műanyagok
-kiváló elhelyezkedés, a tó kb 1 km séta távolságra található
-csendes, nyugodt környék
Amennyiben felkeltette érdeklődését és további kérdés merül fel, hívjon vagy írjon bizalommal.
Tulajdonságok
Téglalakás
Gázkazán
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
499 211 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel