+8 fotó
Hirdetéskód: 8893267
Referenciaszám: 349414
Frissítve: 5 napja
Hévíz eladó téglalakás 2 szobás: 57 millió Ft
57 millió Ft
966,1 ezer Ft/m²
59 m²
2 szoba
1. emelet
Eladó Lakás, Hévíz 57.000.000 Ft
Hévíz kedvelt városrészében, 2003-ban épült társasház 1. emeletén ajánlom figyelmébe ezt a jó állapotú lakást!
A 3 tömbből álló épületegyüttes teljesen zárt udvarban található, szépen parkosított kertrész tartozik a lakásokhoz.
Főbb jellemzői:
- 59 nm + 6 nm erkély
- 2003-ban épült, tégla szerkezetű
- 1. emeleti
- Fűtésről gáz cirkó kazán gondoskodik, radiátorokra csatlakoztatva
- Hűtő-fűtő klíma is beépítésre került
- Hőszigetelt, fa szerkezetű, dupla üveggel ellátott nyílászárók kerültek beépítésre
- Parkolás zárt udvarban
- Közös használatú szauna, és jakuzzi található az ingatlanban
Helyiségek: előtér, fürdőszoba, wc, konyha-étkező-nappali, szoba, 2 erkély
Állandó otthonnak, családi nyaralónak egyaránt remek lehetőség, vagy befektetési céllal is kiválóan hasznosítható!
Amennyiben felkeltette érdeklődését forduljon hozzám bizalommal!
Előre egyeztetett időpontban szívesen megmutatom!
Fekete Bence
BJ Ingatlan
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Átlagos
Gázkazán
2003
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 338 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
245 302 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 338 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 338 2