Eladó lakás Hódmezővásárhely, Árpád u. 50 nm
Eladó lakás Hódmezővásárhely, Árpád u. 50 nm
Eladó lakás Hódmezővásárhely, Árpád u. 50 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 9002773
Referenciaszám: 6607
Feltöltve: 5 napja

Hódmezővásárhely eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 36,5 millió Ft

36,5 millió Ft
730 ezer Ft/m²
50 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Hódmezővásárhely belvárosában, az Árpád utcában eladó egy 1,5 szobás, 4. emeleti zárószinti 50 m2-s téglalakás. Praktikus elrendezésű, két különbejáratú szobával. A nagyszobából nyíló loggia gyönyörű kilátást nyújt a környezetére. A lakás ideális választás lehet fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy akár befektetésnek is. A belvárosi elhelyezkedésének köszönhetően minden fontos szolgáltatás - boltok, gyógyszertár, tömegközlekedés, iskola, óvoda és szórakozóhelyek - néhány perc sétával elérhető. Közös költsége 11.950 Ft/hó. A tehermentes ingatlan a teljes vételár kifizetése után azonnal birtokba vehető.   Falazat anyaga: Tégla

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4

Az iroda összes hirdetése
+36 30 685 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 123 202 Ft
Második évtől
157 079 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.