Eladó lakás Hódmezővásárhely 55 nm
Eladó lakás Hódmezővásárhely 55 nm
Eladó lakás Hódmezővásárhely 55 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9008998
Referenciaszám: 23946
Feltöltve: ma

Hódmezővásárhely eladó téglalakás 2 szobás: 46 millió Ft

46 millió Ft
836,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
55 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
5. emelet
Emelet
Eladó panel lakás Hódmezővásárhelyen – erkélyes, jó elosztás! Eladásra kínálunk egy 55 m²-es panel lakást Hódmezővásárhely csendes, jól megközelíthető környezetben. Az ingatlan 5 szintes társasház 5. emeletén található, világos, napfényes lakás, praktikus elrendezéssel. Főbb jellemzők: -55 m² alapterület -2 külön nyíló szoba -Erkély -Konyhához tartozó külön spájz Jó elosztású, kényelmes lakás. Ingyenes utcai parkolás a ház körül Ideális, választás fiatal pároknak, családnak vagy befektetésnek is. Ha felkeltettem érdeklődését keressen bizalommal. Rácz Anita Intgatlan Referens 06308864551

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
5

Az iroda összes hirdetése
+36 30 886 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 155 269 Ft
Második évtől
197 963 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.