Eladó lakás Jászberény 74 nm
Eladó lakás Jászberény 74 nm
Eladó lakás Jászberény 74 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9005669
Referenciaszám: 217500756
Frissítve: 1 napja

Jászberény eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 55,99 millió Ft

55,99 millió Ft
756,6 ezer Ft/m²
74 m²
Alapterület
2+1 fél szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Jászberényben 3 szobás ELSŐ emeleti teljeskörűen felújított lakás, garázzsal és 15nm-es tárolóval eladó! Az ingatlan egy sarki telken helyezkedik el, mely lehetőséget kínál arra, hogy vevője kényelmesen, akár saját garázsán keresztül, vagy a zöld növényekkel parkosított udvaron keresztül közelítse meg lakását. Az épület szerekezetét tekintve tégla, a lakás nyílászárói fából készültek, hibátlanul funkcionálnak és redőnnyel ellátottak.. Három szobával rendelkezik, szobái tágasak, világosak, az erdeti parkettával burkoltak, kiválló állapotban vannak. Higéniai helyiségei teljesen fel lettek újjítva, mind a fürdőszoba, illetve a wc, hidegburkolatai és a szaniterek is. A lakás hűtő-fűtő klímával felszerelt, biztosítja a kellemes hőérzetet. Extra lehetsőgéként a fentebb említett garázs az ár részét képezi, ahol villany, illetve víz is be lett kötve, továbbá különálló wc-vel és tároló helyiséggel ellátott. Kimeríthetetlen lehetősége még abban rejlik, hogy a tetőtér beépíthető és így a lakótérből megközelíthetővé válna. Infrastuktúra szempontjából minden a közelben van, bolt, iskola, óvoda, piac, cukrászda. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal! Az ingatlan 3%-os Start Hitelnek megfelel.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
1
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozottcsatornagarázsgázklímaösszkomfortosvillanyvízvízórás