+5 fotó
Hirdetéskód: 8343378
Referenciaszám: LK032752-4806684
Frissítve: 1 hónapja
Kalocsa eladó téglalakás 3 szobás: 74,5 millió Ft
74,5 millió Ft
292,2 ezer Ft/m²
255 m²
3 szoba
tetőtér
Eladó lakás, Kalocsa
KÍVÁLÓ LEHETŐSÉG AKÁR BEFEKTETÉSNEK VAGY HA SAJÁT VÁLLALKOZÁST SZERETNE INDÍTANI!
Kalocsa forgalmas főútján kínálok eladásra egy kétszintes ingatlant, melynek földszintjén egy üzlet üzemel (jelenleg is), az emeleten pedig egy lakás található.
Az épület 1990-ben beton alapra tégla falazattal épült. Majd 2021-ben társasházzá lett nyilvánítva, így a lakás és az üzlethelyiség külön helyrajzi számon szerepel, külön víz- és villanyórával van ellátva. CSAK EGYBEN ELADÓ!
Összesen 255nm.
Az üzlethelyiség - tárolókkal és szociális helyiségekkel - összesen 113nm, jelenleg bérbe van adva. A bérlő szívesen maradna. Így Önnek az első naptól fogva bevételt jelentene az ingatlan.
Az udvaron lévő garázs, tároló és lépcsőház - melyek összesen 56nm - a lakáshoz tartoznak. A lakásban, ami 86nm-es konyha-étkező-nappali, 2 szoba, fürdőszoba wc-vel és egy külön wc lett kialakítva.
A nyílászárók modern, hőszigetelt műanyagok, melyek redőnnyel védettek, így az utcai zajok nem szűrődnek be.
A fűtés gázkazánnal megoldott, radiátoros központi fűtéssel. A felszerelt klíma pedig biztosítja a nyári hőségben a kellemes hőmérsékletet.
Saját parkolórésszel rendelkezik és 3 utcáról megközelíthető.
Tehermentes az ingatlan, ezért rövid időn belül birtokba vehető.
További információért és megtekintési időpontért keressen bátran!
Ha a megvásárláshoz el szeretné adni a jelenleg meglévő ingatlanát, segítünk annak lebonyolításában is!
Ha hitelre van szüksége, ingyenes pénzügyi tanácsadással segítünk megtalálni az Ön számára legmegfelelőbb megoldást!
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gázkazán
1990
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 561 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
320 614 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.