Eladó lakás Kapuvár 58 nm
Eladó lakás Kapuvár 58 nm
Eladó lakás Kapuvár 58 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9005766
Referenciaszám: 5915
Feltöltve: 1 napja

Kapuvár eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 45 millió Ft

45 millió Ft
775,9 ezer Ft/m²
58 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Kapuváron, 1970-ben épült, 58 m2-es, 3. Emeleti, 1+1 fél szoba, konyha-étkezős, gáz kazán- és klíma fűtéses lakás, műanyag, hőszigetelt nyílászárókkal, új gáztűzhellyel, gépesített konyhabútorral, erkéllyel, saját és közös tárolóval, eladó! KÓD: 5915 Az ingatlan helyiségei: 1 + 1 fél szoba, konyha-étkező ,spájz, fürdőszoba, wc, közlekedő folyosó, erkély A helyiségek burkolata: szoba: laminált, konyha-étkező: vinyl, többi helyiség: járólap Fűtés: kombi gázkazán, hűtő-fűtő klíma Meleg víz: kombi gázkazán (új) Melléképület: közös tároló Gáz: van (főzés is erről történik) Csatorna: van Új műanyag, hőszigetelt nyílászárók, új konyhabútor és gáztűzhely. A gázkazánt 2024-ben vásárolták.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
3
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1970
Erkély:
3 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
amerikai konyhabeépített konyhabútorcsatornaerkélyétkezőgázgépesítettinternetkábeltévékaputelefonklímaösszkomfortospincevillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

OI
Ost-Invest Ingatlan Kft Az iroda összes hirdetése
+36 30 947 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 151 893 Ft
Második évtől
193 659 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.