Eladó lakás Kazincbarcika, Belváros 34 nm
Eladó lakás Kazincbarcika, Belváros 34 nm
Eladó lakás Kazincbarcika, Belváros 34 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 9019325
Referenciaszám: M329351-5232601
Feltöltve: 1 napja

Kazincbarcika eladó téglalakás 1 szobás: 22 millió Ft

22 millió Ft
647,1 ezer Ft/m²
34 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Kazincbarcika belvárosában eladó egy 34 nm-es, teljeskörűen felújított, földszinti lakás. Redőnnyel felszerelt műanyag nyílászárók, HI SEC több ponton záródó biztonsági. A víz valamint villamoshálózat is teljes korszerűsítésen esett át, utóbbi esetében új villanyóra, valamint amperbővítés is történt. Az ingatlan fűtéséről korszerű gázkonvektorok, valamint hűtő-fűtő inverteres klíma gondoskodik, míg a meleg vizet villanybojler biztosítja. OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítjük ügyfeleinket! M329351 Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Érdeklődni: Czugh Péter 70-3934954

Építés éve:
1965
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortosvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Czugh Péter
OTPip - Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 393 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 74 259 Ft
Második évtől
94 678 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.