Eladó lakás Kecskemét, Belváros 41 nm
Eladó lakás Kecskemét, Belváros 41 nm
Eladó lakás Kecskemét, Belváros 41 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 9016319
Referenciaszám: H518415
Feltöltve: ma

Kecskemét eladó téglalakás 1 szobás: 34,99 millió Ft

34,99 millió Ft
853,4 ezer Ft/m²
41 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
- Kecskemét, Rávágy tér - Erkélyes, harmadik emeleti - 41 m2 - 5 m2-es saját tárolóval - Jelenleg egy szobás, felújítandó állapotban „Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.”

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1980

Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 118 105 Ft
Második évtől
150 581 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Somodi Gábor
Kecskemét - Kisfaludy utca
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel