Eladó lakás Kecskemét, Széchenyiváros 56 nm
Eladó lakás Kecskemét, Széchenyiváros 56 nm
Eladó lakás Kecskemét, Széchenyiváros 56 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9021894
Frissítve: 1 napja

Kecskemét eladó téglalakás 2 szobás: 57,99 millió Ft

57,99 millió Ft
1,04 millió Ft/m²
56 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Ebbe a lakásba bele lehet szeretni! Ritka, amikor ennyi jó paraméter egyszerre találkozik! Kecskeméten, a Széchenyivárosban, téglaépítésű társasházban eladóvá vált ez az 1. emeleti, 2 szobás, erkélyes, magas minőségben és magas minőségű anyagok felhasználásával felújított társasházi lakás! Ide tényleg csak a saját búrok kellenek és semmi több! Főbb jellemzők: - Cserélt hő és hangszigetelt műanyag ablakok, redőnnyel - Cserélt hő és hangszigetelt biztonsági bejárati ajtó - Cserélt víz és villanyvezeték hálózat - Cserélt burkolatok az egész lakásban - Felújított fürdőszoba, fürdőkáddal és tusolóval - A fürdőszoba és a WC külön helyiségben - Akadálymentesített, küszöb nélküli, minőségi beltéri ajtók - Vadonatúj hűtő-fűtő klíma - Parkra néző kilátás az erkélyről - Buszmegálló, bolt, étterem, cukrászda, iskola, óvóda, orvosi rendelő 300 m-es körzetben elérhető A lakás tehermentes és azonnal költözhető! Figyelem! Az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült! Pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1960
Erkély:
3 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
akadálymentesítettbútorozatlancsatornacsendesgázjó közlekedésűklímaösszkomfortosredőnyvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 31 202 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 195 740 Ft
Második évtől
249 563 Ft
Kamat