+13 fotó
Hirdetéskód: 8956853
Referenciaszám: LK080287
Frissítve: 1 napja
Kecskemét eladó téglalakás 2 szobás: 69,9 millió Ft
69,9 millió Ft
884,8 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
79 m²
2 szoba
3. emelet
Leírás
Gyenes téren eladó egy kiváló elrendezésű 79 nm-es tágas, napfényes erkélyes lakás
Az ingatlan közel helyezkedik el a belvároshoz, mégis csendes nyugodt helyen.
Főbb jellemzői:
-3. emeleti erkélyes
-Cserélt homlokzati nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval ellátva.
-Egyedi radiátoros fűtés saját gázkazánnal, nagyon kedvező rezsiköltség
-Világos, tágas terek
-Parkolás a ház előtt vagy a belső udvarban lehetséges
Az ingatlan elosztása:
- Előszoba
- Előtér
- 2 nagy szoba
- Étkező nappali egyben, át lett alakítva a fal
- Konyha
- Kamra
- Fürdőszoba
- WC
- 16 nm-es tároló, mely a belső udvarról nyílik
Az ingatlan jó állapotban van, kevés ráfordítással akár költözhető.
Ajánlom befektetésnek , családoknak és mindazoknak akik a belvárosban, de mégis nyugodt helyen szeretnének élni.
Rengeteg potenciál van benne, jöjjön el és nézze meg személyesen is.
Bővebb információért és megtekintéssel kapcsolatosan keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Átlagos
Gázkazán
1977
3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Károly-Fülöp Szilvia
Duna House - Kecskemét - Next Ingatlan, Arany János utca
Az iroda összes hirdetése +36 76 815 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
300 818 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.