+6 fotó
Hirdetéskód: 9000688
Referenciaszám: M327664-5218812
Frissítve: ma
Kecskemét eladó téglalakás 2 szobás: 54,99 millió Ft
54,99 millió Ft
964,7 ezer Ft/m²
57 m²
2 szoba
4. emelet
Eladó Lakás, Kecskemét
Kecskeméten, eladó egy 57 nm, tégla építésű, TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT lakás. A Klímával felszerelt, ERKÉLYES és 8 nm tárolóval rendelkező, 4-ik emeleten található lakás, közel a központhoz, egy csendes, frekventált helyen található. Az ingatlan rendelkezik, előszobával, közlekedővel, kettő szobával, fürdőszobával, konyha, kamra és erkéllyel. A szobák laminált parkettások, a többi helyiség hideg burkolatot kapott. A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvezőbb kamatozású hitelkonstrukcióival, CSOK és támogatott hitel lehetőségével tudunk segíteni. Az adásvételi szerződés lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Érdeklődni : Király Petra 06204158833
Referencia szám: M327664-ZE
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Távfűtés egyedi méréssel
1984
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 415 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
236 652 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.