Eladó lakás Kecskemét 43 nm
Eladó lakás Kecskemét 43 nm
Eladó lakás Kecskemét 43 nm
+3 fotó
Hirdetéskód: 9009260
Feltöltve: ma

Kecskemét eladó téglalakás 2 szobás: 42,49 millió Ft

42,49 millió Ft
988,1 ezer Ft/m²
43 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Felújított 1,5 szobás tégla lakás Jellemzők: -teljeskörűen felújított -jelenleg albérlő lakja, aki akár szívesen maradna is -rendkívül alacsony rezsi -43nm -szigetelt társasház -fa dupla üvegezésű nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval -bútorzat megegyezés szerint alku tárgya -francia erkély -2. emelet -Kecskeméten a közkedvelt Homokbányán kiváló közlekedéssel -intézmények, bevásárló központ közvetlen közelében Irányár: 42,49 M ft. Érdeklődni hétfőtől szombatig! 06-20/212-4883

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
3
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Házközponti fűtés egyedi méréssel
Erkély:
1 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségamerikai konyhabeépített konyhabútorbútorozottcsatornacsendeserkélyétkezőgázhőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékaputelefonösszkomfortospanelprogramredőnyszigetelttelefonvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 212 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 143 421 Ft
Második évtől
182 858 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.