Eladó lakás Kecskemét 80 nm
Eladó lakás Kecskemét 80 nm
Eladó lakás Kecskemét 80 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9010534
Referenciaszám: 2870_1608
Feltöltve: ma

Kecskemét eladó téglalakás 3 szobás: 69,5 millió Ft

69,5 millió Ft
868,8 ezer Ft/m²
80 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
A 85 nm-es lakás a 4. emeleten található, és már az első belépésnél azt az érzést adja, hogy itt valóban jó élni. Világos terei, otthonos hangulata és praktikus elrendezése miatt könnyű elképzelni benne a mindennapokat: a reggeli kávékat az erkélyen, a közös vacsorákat vagy a csendes esti pihenéseket. Az alsó szinten egy tágas nappali található erkéllyel, mellette két szoba, konyha étkezővel, fürdőszoba és spájz kapott helyet. A felső szint meghittebb, elvonulásra tökéletes része a lakásnak: itt található a hálószoba, gardróbszekrény, mosókonyha és egy külön mosdó. A lakás felújított, napfényes és igazán barátságos hangulatú. Olyan otthon, ahol minden helyiségben érezni lehet a kényelmet és a nyugalmat. A környék kiváló választás családok számára is: pár száz méteren belül bolt, gyógyszertár, óvoda és minden fontosabb szolgáltatás könnyedén elérhető. Ha olyan otthont keres, ahová jó érzés hazaérni, ezt a lakást érdemes megnézni. Dobi Krisztián +36205699715 ELKM010467

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2

Dobi Krisztián
Dream-Home Ingatlaniroda és Új Ház Építő Centrum
Az iroda összes hirdetése
+36 20 569 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 234 591 Ft
Második évtől
299 096 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%