Eladó lakás Keszthely 65 nm
Eladó lakás Keszthely 65 nm
Eladó lakás Keszthely 65 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 8995290
Feltöltve: 9 napja

Keszthely eladó téglalakás 1+2 fél szobás: 63,99 millió Ft

63,99 millió Ft
984,5 ezer Ft/m²
65 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
2 SZINTES LAKÁS KESZTHELY BELVÁROSÁBAN – SÉTÁLÓUTCA KÖZELÉBEN! Keszthely, a Balaton-part gyöngye: Festetics-kastély, balatoni strandok, vibráló sétálóutca – minden karnyújtásnyira! Azonnal birtokba vehető! 65 m² erkélyes lakás, okosan kihasznált terek. - Burkolat: laminált padló és hideg burkolat. - Alul: konyha, étkező, nappali, tusolós fürdő + WC. - Fent: tágas közlekedő (beépített szekrényekkel), kádas fürdő WC-vel + 2 hálószoba. 2003-as téglaépület műanyag nyílászárókkal. Ingyenes parkolás az udvarban! Kulcs nálam – egyeztess időpontot, szívesen megmutatom! Kérdésekkel fordulj hozzám bizalommal: Bázsa Gabriella Ingatlanszakértő

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Erkély:
2 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornagázvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 128 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 215 992 Ft
Második évtől
275 384 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.