Eladó lakás Komló, Kenderföld 34 nm
Eladó lakás Komló, Kenderföld 34 nm
Eladó lakás Komló, Kenderföld 34 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 9000743
Referenciaszám: M325474-5220910
Feltöltve: 5 napja

Komló eladó téglalakás: 29,9 millió Ft

29,9 millió Ft
879,4 ezer Ft/m²
34 m²
Alapterület
2 fél szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Komlón, Kenderföldön eladó egy teljesen újjáépített, 34 m2-es lakás. A felújítás során az ingatlan az alapoktól megújult: új aljzatbeton, vakolatok, víz- és villanyvezetékek, nyílászárók és burkolatok kerültek kialakításra. Padlófűtéssel és klímával felszerelt, modern otthon. A lakás egy téglaépítésű, 4 emeletes társasház 2. emeletén található, jó elhelyezkedéssel. Elosztása: - előszoba - nappali, konyha - 2 félszoba - fürdőszoba - külön WC - erkély (1 m2) A modern konyha teljesen gépesített: főzőlappal, sütővel, páraelszívóval, beépített mosogatógéppel, valamint egy praktikus toronyszekrénnyel, amelyben a mikrohullámú sütő és az elektromos sütő kapott helyet. A teljes körű felújításnak köszönhetően a lakás műszaki és esztétikai szempontból is teljesen megújult, így az új tulajdonosnak már csak költöznie kell. A modern kialakítás, a padlófűtés és a klíma kényelmes, korszerű otthont biztosít. Az ingatlanhoz saját tároló is tartozik, ami további kényelmet nyújt. Az ingatlan tehermentes és azonnal költözhető. Referenciaszám: M325474 Referencia szám: M325474-ZE

Építés éve:
1965
Energetikai besorolás:
C
amerikai konyhajó közlekedésűklímaösszkomfortosparkettás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Reisz Éva
OTPip - Pécs Király utca 75 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 204 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 100 925 Ft