+8 fotó
Hirdetéskód: 8932997
Feltöltve: 1 hónapja
Komló eladó téglalakás 2 szobás: 34,9 millió Ft
34,9 millió Ft
658,5 ezer Ft/m²
53 m²
2 szoba
földszint
Leírás
Megvételre kínálok Komló közkedvelt zöldövezeti részén, Kökönyösben, egy kétemeletes társasház magasföldszintjén található 53 nm-es 2 szobás felújított téglalakást!
Az ingatlan egy rendezett lépcsőház magasföldszintjén található, elrendezését tekintve kiváló, köszönhető az átgondolt átalakításnak!
Található benne egy előszoba, fürdőszoba hatalmas épített zuhannyal és wc-vel, gépesített konya-nappali, és két hálószoba.
A felújítás során új hideg és melegburkolatokat kapott, a villanyhálózat át lett vezetékelve, gazdaságos ledvilágítás lett beszerelve, új a víz és szennyvízhálózat, le lettek cserélve a beltéri és kültéri nyílászárók, illetve teljesen új a gépesített konyha is!
A magasföldszinti lakás kimondottan világos, ablakai természetre néznek, illetve nagy előnye, hogy nem kell hosszú lépcsősorokat megtenni hazaérkezéskor.
Fenntartási költsége nagyon kedvező, köszönhetően a két hűtő-fűtő klímának, a gazdaságos ledvilágításnak, illetve alacsony a közös költség is.
Összességében elmondható, hogy nem nagy teher a lakás rezsiköltsége!!!
Természetesen saját tároló is tartozik az ingatlanhoz!
A közelben minden megtalálható ami a mindennapi élethez szükséges, pl.: iskola, óvoda, kereskedelmi egységek, buszmegálló ...
Ez az utca található legközelebb Pécshez, autóval kényelmesen 10-15 perc az út, de a buszjárat is sűrű!
A lakóközösség barátságos, nincsenek nem oda illő egyének. Vagy idős bányásznyugdíjasok, vagy nem rég odaköltözött fiatal családok lakják.
Ajánlom mindazon kedves ügyfelünk figyelmébe, akik egy felújított, fiatalos lakást keresnek jó környéken.
Az ingatlan per és tehermentes, fizetés után azonnal költözhető!