Eladó lakás Komló, Szilvás 52 nm
Eladó lakás Komló, Szilvás 52 nm
Eladó lakás Komló, Szilvás 52 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 9018961
Feltöltve: 1 napja

Komló eladó téglalakás 2 szobás: 43,9 millió Ft

43,9 millió Ft
844,2 ezer Ft/m²
52 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Eladó felújított lakás Komló Szilvásban! Az ingatlan tégla épület 1. emeletén található. 52 m2 beltérrel és 7 m2 panorámás erkéllyel rendelkezik. Elosztása: tágas közlekedő, nagy konyha étkezővel, fürdőszoba, külön wc, hálószoba, nappali, erkély A felújítás során elvégzett munkálatok: -új vezetékek -új vízálló parketta - új burkolatok és szaniterek - új műanyag nyílászárók elektromos redőnnyel és szúnyoghálóval -új bejárati és beltéri ajtók -újszerű konyhabútor, beépített újszerű Bosch gépekkel -beépített hangszórók A közös költség 14.000 Ft. Saját 6m2-es alagsori tároló tartozik a lakáshoz. A ház rendezett, a lakóközösség kiváló. Energetikai besorolás: A+ Irányár: 43.900.000 Ft A hirdetés tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek. Az esetleges elírásokért és változtatásokért felelősséget nem vállalunk. A hirdetés nem keletkeztet ajánlati kötöttséget.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Erkély:
7 m²
Energetikai besorolás:
A+

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Berényi Lilla
Selling Pécs
Az iroda összes hirdetése
+36 30 844 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 148 180 Ft
Második évtől
188 926 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.