+11 fotó
Hirdetéskód: 9022279
Referenciaszám: LK087945-5232619
Feltöltve: ma
Komló eladó téglalakás 1 szobás: 26 millió Ft
26 millió Ft
634,1 ezer Ft/m²
41 m²
1 szoba
4. emelet
Eladó lakás, Komló
Zöldövezeti lakás csodás panorámával, mindez Pécstől karnyújtásnyira.
Komló méltán kedvelt városrészében Szilvásban kínálok eladásra egy 41nm-es jó állapotú, téglaépítésű lakást, amely praktikus elrendezésével ideális választás lehet saját otthonnak, vagy akár befektetésnek. A lakás erkélyes, így lehetőséget biztosít a reggeli kávé elfogyasztására vagy kikapcsolódásra a nap végén.
Paraméterek:
- 41 nm-es
- 4. emeleti
- távhő, egyedi mérővel
- erkélyes
- klímás
- műanyag nyílászárók redőnnyel
- ET folyamatban
Az épület lépcsőháza rendezett, tiszta, a lakóközösség igényes környezetet biztosít. A környék infrastruktúrája kiváló, a közelben megtalálható minden fontos szolgáltatás: üzletek, gyógyszertár, iskola, óvoda, bölcsőde, tömegközlekedés. Mindezek mellett a csodás zöldövezeti környezet néhány percen belül elérhető, ami szabadidős tevékenységre tökéletes. Ha egy jó állapotú, kellemes hangulatú lakást keres Komlón jó elhelyezkedéssel, akkor ne habozzon, jöjjön és tekintse meg személyesen is az ingatlant!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Távfűtés egyedi méréssel
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
111 892 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.