Hirdetéskód: 8718008
Feltöltve: 8 hónapja
Lenti eladó téglalakás 1 szobás: 38,9 millió Ft
38,9 millió Ft
1,05 millió Ft/m²
37 m²
1 szoba
földszint
Eladó lakás Lentiben, csendes környéken
Eladó új építésű lakás a Liget közben a régi óvoda épületében. A lakás 37nm-es, előszoba, nappali-konya-étkező, gardrób vagy mosókonyha, fürdő+wc található benne. A lakás padlófűtéses és lakásszellőztető rendszer van beépítve. Hűtés-fűtésről 22kW-os levegő-víz hőszivattyú + központi gázkazán biztosítja. Hőszivattyúhoz H tarifás mérő van. Az épületen kamerarendszer van. A társasházhoz tartozik parkoló + van egy újépítésű garázssor, amiben bérelni vagy vásárolni lehet garázst. Irányára: 38,9 M Ft.
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Új építésű
Hőszivattyú
2024
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
GG
Galovtsik Gábor
+36 30 817 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
167 408 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
GG
Galovtsik Gábor
+36 30 817 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
GG
Galovtsik Gábor
+36 30 817 3