+8 fotó
Hirdetéskód: 8061125
Referenciaszám: 365381
Frissítve: 9 napja
Miskolc eladó téglalakás 4 szobás: 58,5 millió Ft
58,5 millió Ft
491,6 ezer Ft/m²
119 m²
4 szoba
1. emelet
Eladó téglalakás Miskolc, 119nm, 58.500.000Ft - Széchenyi út
Miskolc Széchenyi utcai, első emeleti lakás eladó.
Az ingatlan polgári jellegű, nagy terekkel és belmagassággal rendelkezik.
Jelenleg irodai funkciót lát el, de lakás célra is kiválóan hasznosítható.
Az ingatlan 2007 -ben teljes felújításon esett át, vezetékhálózat, vízhálózat, fűtéskorszerűsítés megtörtént; jó műszaki és esztétikai állapotban van.
A fűtését gáz cirkó kazán adja, radiátoros hőleadókkal, méretéhez képes kedvező, ~20 e Ft -os téli fűtéssel.
A lakáshoz hangulatos kis erkély is tartozik, mely a Szinva patakra néz.
A lépcsőház felújított, rendezett, jó lakóközösséggel rendelkezik.
Az ingatlan tömegközlekedéssel könnyen elérhető, jó elrendezésű, valamint költözhető állapota miatt kiváló választás, akár befektetési célra is.
Ha eladó ingatlana van és segítségre szorul az ingatlanpiacon, keresse irodánkat.
Hitel, CSOK, értékesítés, értékbecslés és minden, ami ingatlan. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 365381
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gázkazán
1920
3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 825 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
251 757 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.