+17 fotó
Hirdetéskód: 8819925
Referenciaszám: M317371-5103426
Frissítve: 2 napja
Miskolc eladó téglalakás 4 szobás: 75,7 millió Ft
75,7 millió Ft
398,4 ezer Ft/m²
190 m²
4 szoba
földszint
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc belvárosában, a Petőfi utcában eladásra kínálok egy polgári típusú, 190 nm alapterületű, nagy belmagasságú, földszinti, kert kapcsolatos lakást. Az ingatlan gázfűtéses, cserépkályhával is rendelkezik, továbbá 4 külön nyíló szoba, konyha, ebédlő, fürdő, WC, kamra, előszoba és közlekedő található benne. A lakáshoz pincehelyiségek is tartoznak. Az ingatlan felújítandó állapotú, így kiváló lehetőség azok számára, akik saját igényeik szerint alakítanák át. Elhelyezkedése és adottságai miatt ideális, kiváló választás lehet különböző vállalkozások számára, ügyvédi iroda, orvosi rendelő, szépségszalon, galéria, oktatóterem, nyelviskola, stúdió vagy egyéb szolgáltatás kialakítására a frekventált elhelyezkedésnek köszönhetően. Megtekintésért várom hívását!
OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Referenciaszám: M317371
Tekintse meg virtuális sétáját az ingatlannak:
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: M317371
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújítandó
Gázkazán
1920
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Piskóti Tibor Lajos
OTPip - Miskolc Szemere Bertalan utca 20 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 70 322 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
325 778 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás