Hirdetéskód: 8484082
Feltöltve: 1 éve
Miskolc eladó téglalakás 2 szobás: 28,5 millió Ft
28,5 millió Ft
581,6 ezer Ft/m²
49 m²
2 szoba
2. emelet
Miskolc Dél-Kilián eladó lakás
Eladó tulajdonostól Miskolc Dél-Kilián városrészben ll. emeleti 2 szobás, 49 nm alapterületű klimatizált és gázkonvektoros tégla építésű lakás.
A lakás teljeskörűen felújított, főbb jellemzői:
- ingyenes parkolás közvetlenül az ingatlan előtt
- klimatizált nappali
- zöldövezeti elhelyezkedés
- teljes villanyhálózati vezeték csere, falba helyezett gégecsövekkel
- kiváló elosztás, külön nyíló szoba
- konyhai ill. fürdőszobai vízvezeték és csőhálózat csere
- nem dohányzó tulajdonos
- műanyag, hőszigetelt nyílászárók redőnyökkel
- több ponton záródó biztonsági fém bejárati ajtó
- alacsony rezsiköltség
- külön zárható saját pince
Nagyon kedves szomszédok, jó lakóközösség. Kiváló tömegközlekedési lehetőség, buszmegálló és villamos 3 perc sétára található. Háziorvosi rendelő, iskola, óvoda, újépítésű játszótér, kisboltok találhatók a közelben.
Lakás eladás oka, vállalkozás bővítése.
Igény esetén rövid határidővel költözhető bútorozatlan állapotban.
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Felújított
Gáz (konvektor)
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 617 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
122 651 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.