Eladó lakás Mosonmagyaróvár 62 nm
Eladó lakás Mosonmagyaróvár 62 nm
Eladó lakás Mosonmagyaróvár 62 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9014054
Referenciaszám: LK032551
Feltöltve: ma

Mosonmagyaróvár eladó téglalakás 3 szobás: 64,99 millió Ft

64,99 millió Ft
1,05 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
62 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
Eladó belső kétszintes lakás Mosonmagyaróvár közkedvelt részén a Kiserdő közelében Mosonmagyaróvár egyik legkedveltebb, nyugodt részén kínálok megvételre egy 62 m²-es, belső kétszintes, téglaépítésű lakást, egy rendezett társasház 3. emeletén. Az ingatlan különlegessége, hogy ablakai nyugodt, zöldövezeti környezetre néznek, így csendes és kellemes atmoszférát biztosítanak, miközben a városközpont könnyedén elérhető. A lakás elosztása: Alsó szint: Tágas amerikai konyhás nappali Fürdőszoba WC-vel Erkély Felső szint: Kisebb szoba Tágas hálószoba beépített gardróbbal A fűtésről saját gázkazán gondoskodik radiátoros hőleadással, amely kedvező fenntartási költséget biztosít. Az emeleten hűtő-fűtő klíma is rendelkezésre áll a maximális komfort érdekében. A társasház sorompóval zárt parkolóval rendelkezik, amely kizárólag a lakók számára használható. Elhelyezkedése kiváló: csendes, kertvárosias környezet, mégis minden fontos intézmény és szolgáltatás könnyen elérhető. Ideális választás pároknak, kisgyermekes családoknak vagy akár befektetés céljára is! Finanszírozásban segítünk: díjmentes banksemleges hitelügyintézés További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Szintek száma:
4
Állapot:
Fűtés:
Építés éve:
2000
Erkély:
5 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlanerkélyvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Albrecht Tibor
Duna House - Mosonmagyaróvár