Eladó lakás Nagykanizsa, Belváros 24 nm
Eladó lakás Nagykanizsa, Belváros 24 nm
Eladó lakás Nagykanizsa, Belváros 24 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8941745
Referenciaszám: H514220-5182363
Frissítve: 1 napja

Nagykanizsa eladó téglalakás 1 szobás: 8,9 millió Ft

8,9 millió Ft
370,8 ezer Ft/m²
24 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Magyar utcában, 1 szobás, 24 m2-es udvari lakás eladó. Ingatlan jellemző: - Az udvarban 12 lakás került kialakításra, melyek fel lettek újítva. - Az árult ingatlan az udvar hátsó felében található, utána már csak két lakás van. - 2 éve fel lett újítva, melynek során lemeztető, új burkolatok, új konyhaszekrény került beépítésre. - A lakás fűtése- hűtése klímával lehetséges. - Villanyvezeték, vízvezeték cseréjére szintén sor került. - Az udvar jelenleg nincsen parkosítva. Ha befektetni szeretne, akkor is kitűnő választás ez a kis lakás. Irodánk teljes körű, ingyenes szolgáltatást nyújt kereső ügyfeleinknek. Szakszerű tanácsadással, hitel ügyintézéssel, energetikai tanúsítvány elkészítésével és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
1910
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Vucskó Krisztina
Otthon Centrum - Nagykanizsa - Fő út
Az iroda összes hirdetése
+36 70 435 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 30 041 Ft
Második évtől
38 302 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,8%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.