Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti városrész, Kodály Zoltán utca 8 55 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9006158
Feltöltve: 1 napja

Nagykanizsa eladó téglalakás 2 szobás: 27,5 millió Ft

27,5 millió Ft
500 ezer Ft/m²
55 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Eladó Nagykanizsán a keleti városrészben a Kodály Zoltán utca páros oldalán egy 4. emeleti, 55 négyzetméteres, erkélyes lakás, melyhez egy közös tároló is tartozik. A lakás egyedi, gázkonvektoros fűtésű. Az ingatlanban 2 szoba, fürdőszoba wc-vel, konyha, közlekedő, kamra található. Műanyag nyílászárók vannak mindenhol. A ház előtt a parkolás díjmentes. Közelben bölcsőde, óvoda, iskola, orvosi rendelő, bevásárló központ van.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Erkély:
5 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
alacsony közös költségbútorozottcsendeserkélygázinternetkábeltévékamrakaputelefonösszkomfortosparkettásredőnytelefonvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

MK
Mandl Kristóf
+36 20 420 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 92 824 Ft
Második évtől
118 347 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.