+15 fotó
Hirdetéskód: 8711701
Referenciaszám: ad-16074
Frissítve: 1 hónapja
Nagykanizsa eladó téglalakás 2 szobás: 32,9 millió Ft
32,9 millió Ft
632,7 ezer Ft/m²
52 m²
2 szoba
földszint
Leírás
Nagykanizsa északi városrészében eladó egy 52 nm-es, tégla építésű, földszinti, kertkapcsolatos lakás.
A lakás jelenleg 2 szobás, de KÖNNYEN 2 ÉS FÉLSZOBÁSSÁ ALAKÍTHATÓ.
Nyílászárók: újszerű műanyag típusú 2 rétegű ablakok, redőnnyel, szúnyoghálóval felszerelve, műanyag bejárati ajtó.
Fűtésrendszer, vízmelegítés: cirkó rendszer kiépítve, kombi gázkazán, radiátor hőleadók.
Burkolatok: a szobákban még az eredeti faparketta van, a többi helyiségben hidegburkolat és linóleum.
A kádas fürdő és a wc külön helyiségben van.
A társasház 1973-ban épült, 16 lakásos. Néhány éve új tetőt kapott.
MINDEN LAKÁSHOZ TARTOZIK EGY KONYHAKERT, UTCAFRONTRÓL PEDIG EGY VIRÁGOSKERT IS, az udvar egyébként közös használatú.
Az ingatlanhoz tartozik még egy saját, zárható pincerész is.
Közös költség 16 000 Ft/hó.
Opcionálisan megvásárolható egy 15 nm-es garázs, ami nagy kincs a környéken, ára 6M Ft.
Tehermentes, akár azonnal birtokba vehető.
További információért vagy lakásbemutatás miatt keressen elérhetőségeimen!
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Átlagos
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 225 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
141 587 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.