Eladó lakás Nyíregyháza, Belváros, Báthori 63 nm
Eladó lakás Nyíregyháza, Belváros, Báthori 63 nm
Eladó lakás Nyíregyháza, Belváros, Báthori 63 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 8995583
Feltöltve: 9 napja

Nyíregyháza eladó téglalakás 2 szobás: 47 millió Ft

47 millió Ft
746 ezer Ft/m²
63 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Nyíregyháza belváros közelében(Báthori úton)eladásra kínálunk egy földszintes 63 nm -es,nagy loggiás lakást! Az ingatlan 9 lakásos társas házban található. -Falazata tégla -Tető lapos tető. -Nyílászáró műanyag ablakok+fa ablak+redőnnyel ellátott. -Fűtése gáz konvektor. -Burkolat :parketta,járólap. Az ingatlanhoz tartozik egy 15 nm önálló garázs ami a belső udvarban található. Elosztása:előszoba(folyosó),konyha+étkező+kamra, nappali(loggia innen nyílik),hálószoba,fürdőszoba, WC. Közös tárolóval rendelkezik az ingatlan. TEHERMENTES! Befektetésnek is nagyszerű lehetőség! Közelben iskola, boltok ,színház,gyógyszertár közlekedés kiváló. Megtekintése előre egyeztetett időpontban

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
3
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1970
Erkély:
5 m²
Energetikai besorolás:
D
Napelem:
Nincs
alacsony közös költségcsendesgarázsjó beosztásújó közlekedésűkamrakocsibeállóösszkomfortosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Édes Otthon Sweet-Home Az iroda összes hirdetése
+36 30 239 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 158 644 Ft
Második évtől
202 267 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.