Eladó lakás Nyíregyháza, Belváros 62 nm
Eladó lakás Nyíregyháza, Belváros 62 nm
Eladó lakás Nyíregyháza, Belváros 62 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 9004326
Referenciaszám: 3138
Feltöltve: 3 napja

Nyíregyháza eladó téglalakás 2 szobás: 52,9 millió Ft

52,9 millió Ft
853,2 ezer Ft/m²
62 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Nyíregyháza belvárosában, a Sólyom utca közelében eladó egy alkuképes áron kínált, 1. emeleti, 62 nm-es, tágas és praktikus elosztású lakás. Az ingatlan 1 szobával és amerikai konyhás nappalival rendelkezik, valamint egy erkély is tartozik hozzá. A lakás belső udvarra néz, így a központi elhelyezkedés ellenére is csendes, nyugodt otthont biztosít. A lakás ideális választás lehet saját otthonnak, de befektetés céljára is kiváló lehetőséget kínál. A lakás további jellemzői: - egyedi gázfűtés, radiátoros fűtési rendszerrel - erkély (4 nm) - beépített konyhabútor - káddal és zuhanyzóval felszerelt fürdőszoba - beépített szekrények - 2 db hűtő-fűtő klíma - járólap és parketta burkolatok - per és tehermentes - azonnal költözhető A tágas amerikai konyhás nappali kényelmes életteret nyújt, jól berendezhető és világos. A különálló hálószoba nagyméretű beépített szekrénnyel rendelkezik, a közlekedő pedig szintén kényelmes méretű, így a lakás elrendezése praktikus és jól kihasználható. Elhelyezkedésének köszönhetően minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető, ugyanakkor a belső udvarra néző erkély nyugodt, csendes környezetet biztosít. További információkért, vagy megtekintéssel kapcsolatosan keressen bizalommal. Azonosító:3138

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2002
Erkély:
4 m²
Energetikai besorolás:
D
amerikai konyhabeépített konyhabútorbútorozottcsatornacsendeserkélyétkezőgázgépesítettinternetjó beosztásúkábeltévékaputelefonklímaösszkomfortosredőnyvilágosvillanyvíz