Eladó lakás Nyíregyháza, Belváros 78 nm
Eladó lakás Nyíregyháza, Belváros 78 nm
Eladó lakás Nyíregyháza, Belváros 78 nm
+6 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9009935
Referenciaszám: H518086
Feltöltve: ma

Nyíregyháza eladó téglalakás 2 szobás: 74,7 millió Ft

74,7 millió Ft
957,7 ezer Ft/m²
78 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Nyíregyháza sétálóutcában nagypolgári lakás eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Első emeleti elhelyezkedés - Lift - Tágas, nagy belmagasságú terek - 2 szoba - Konyha- nappali - Étkező - Fürdő és WC külön helyiségben - Mért távhős Fűtés - Fa nyílászárók További információért és megtekintésért keressen bizalommal! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek, pontosságukért felelősséget nem vállalunk! Az alaprajz csak tájékoztató jellegű! Amennyiben vásárláshoz hitelre is szüksége van független hitel tanácsadónk ingyenesen tud Önnek segítséget nyújtani a legjobb konstrukciók kiválasztásában és a folyamat lebonyolításában. Irodánk kereső ügyfeleinknek teljes körű szolgáltatást nyújt, szakszerű tanácsadással, energetikai tanúsítvány elkészítésével, hitelügyintézéssel és profi ügyvédi segítséggel.

Tulajdonságok

Típus: