Eladó lakás Nyíregyháza, Hímes 51 nm
Eladó lakás Nyíregyháza, Hímes 51 nm
Eladó lakás Nyíregyháza, Hímes 51 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 9015448
Referenciaszám: 3157
Feltöltve: 3 napja

Nyíregyháza eladó téglalakás 1+2 fél szobás: 35 millió Ft

35 millió Ft
686,3 ezer Ft/m²
51 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Nyíregyháza kedvelt részén, a Vasvári Pál utcán kedvező áron kínálok megvételre egy téglaépítésű társasházban található, jó elosztású, 51 nm-es, 1+2 szobás lakást. Az ingatlan ideális választás lehet első otthonnak, fiatal pároknak, családoknak, valamint befektetési célra is kiváló lehetőség. A lakás további jellemzői: - mért távfűtéses fűtés - redőnyözött, műanyag nyílászárók - műanyag bejárati ajtó - beépített konyhabútor - fürdőszoba WC-vel - járólap és parketta burkolatok - tehermentes - saját és közös tároló A lakásban három külön nyíló szoba, konyha, fürdőszoba-WC vel, egy nyitott kamrarész és egy közlekedő található. A lakás elhelyezkedése kiváló, a közelben minden fontos szolgáltatás megtalálható, a tömegközlekedés pedig könnyen elérhető. További információkért, vagy megtekintéssel kapcsolatosan keressen bizalommal. Azonosító:3157

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
beépített konyhabútorcsatornagázinternetjó beosztásúkábeltévékamrakaputelefonösszkomfortospinceredőnyvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Hegedüs István
Honfoglaló Ingatlanközvetítő iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 779 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 118 139 Ft
Második évtől
150 624 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok