+7 fotó
Hirdetéskód: 8723338
Referenciaszám: LK039361
Feltöltve: 7 hónapja
Nyíregyháza eladó téglalakás 2 szobás: 41,9 millió Ft
41,9 millió Ft
558,7 ezer Ft/m²
75 m²
2 szoba
3. emelet
Leírás
Nyíregyháza Ószőlő utcán 75 nm-es, 2 szobás nagy erkélyes lakás, 4 nm-es saját tárolóval kedvező áron eladó. A ház tégla építésű, szigetelt, új műanyag nyílászárós, gáz fűtéses, a Társas ház zárt udvarral rendelkezik, 20 nm-es új építésű garázs is megvásárolható hozzá, további 8,5 MFt-ért. Hívjon bizalommal, vevőink számára minden szolgáltatásunk ingyenes.
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Átlagos
Gáz (konvektor)
1968
5 m²
B
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 662 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
180 318 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 662 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 662 1