+17 fotó
Hirdetéskód: 8995187
Frissítve: 10 napja
Nyíregyháza eladó téglalakás 1+2 fél szobás: 87,5 millió Ft
87,5 millió Ft
1,43 millió Ft/m²
61 m²
1+2 fél szoba
földszint
Leírás
Panoráma, nyugalom és kényelem otthon a Bujtosi-tó partján
Nyíregyháza belvárosának közelében, mégis egy különleges, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy 61 nm-es, tégla építésű, modern elrendezésű társasházi lakást saját GARÁZZSAL.
Az ingatlan tökéletes választás mindazok számára, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni a városi kényelem és a nyugodt, zöld környezet között.
A lakás elrendezése átgondolt és élhető:
- világos nappali amerikai konyhával
- két külön nyíló hálószoba
- külön fürdőszoba és WC
- 16 nm garázs
- 10 nm nagyságú fedett terasz
Egyéb kényelmi funkciók:
- hűtő-fűtő klíma
- programozható elektromos redőny minden szobában
- ledvilágítás
- teljes bútorzat
- a bejárati- és a wc ajtó kivételével minden helyiség tolóajtóval felszerelt
Az igazi különlegesség azonban a nappaliból nyíló terasz és a hozzá kapcsolódó pihenőkert, ahonnan páratlan panoráma tárul elénk.
A környezet életérzése valóban egyedi: a tó körüli futópálya, piknikező- és tűzrakóhelyek, valamint a közeli kutyasétáltató mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a mindennapok feltöltődéssé váljanak.
A lakáshoz tartozó, közvetlen bejárattal rendelkező garázs nem csupán kényelmi szempontból kiemelkedő, hanem ritka lehetőséget is jelent valódi értéknövelő tényező ebben a kategóriában.
A közelben minden megtalálható, ami a kényelmes élethez szükséges: üzletek, szolgáltatások, benzinkút, étkezési lehetőségek így a természet közelsége mellett a városi élet előnyeiről sem kell lemondani.
Ez az otthon nem csupán egy lakás egy életstílus.
Egy hely, ahol a nyugalom és a panoráma minden nap része lehet az életének.
Vevőink részére minden szolgáltatásunk díjmentes!
Irodánkban szintén díjmentes hitel-, CSOK PLUSZ, Babaváró, Biztosítások ügyintézése!