+17 fotó
Hirdetéskód: 9011580
Referenciaszám: H518166
Feltöltve: ma
Pécs eladó téglalakás 3 szobás: 79,99 millió Ft
79,99 millió Ft
941,1 ezer Ft/m²
85 m²
3 szoba
földszint
Fedezze fel Pécs belvárosának varázsát! Tágas, 3 szobás lakás várja új tulajdonosát!
A befektetők figyelmébe ajánljuk ezt a különleges lehetőséget, amely a pécsi belváros szívében található.
Ez a frissen felújított, 85 nm-es, háromszobás lakás nem csupán lakóhelyet, hanem egy kiváló befektetési lehetőséget is kínál.
Az ingatlan állapota kiváló, a nagy belmagasság pedig tágas, világos életteret biztosít, amely ideális otthonná vagy bérbeadásra szánt ingatlanná is válhat.
A lakás a város központi elhelyezkedésének köszönhetően kitűnő közlekedési lehetőségeket kínál.
A környék csendes, mégis pezsgő atmoszférájával ideális választás .
A lakás fűtése gáz cirkó rendszerrel megoldott, ami biztosítja a kényelmes hőmérsékletet a hidegebb hónapokban is.
A modern klímaberendezés pedig a nyári melegben nyújt kellemes felfrissülést.
A környék biztonságos, amit a helyi lakók értékelnek.
Pécs kulturális és történelmi öröksége, valamint a város vibráló közélete tovább növeli az ingatlan vonzerejét.
Ez a lakás nem csupán egy új otthon, hanem egy olyan befektetés, amely hosszú távú értéknövekedést ígér.
A pécsi ingatlanpiac folyamatosan fejlődik, és ez az ingatlan igazi gyöngyszem a város szívében.
Ha Ön is szeretne részesévé válni ennek a kivételes lehetőségnek, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Gépkocsi beállót kötelezően meg kell vásárolni ára: 6.990.000 Ft!!!!
Tulajdonságok
Téglalakás
Gázkazán
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
344 240 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.