+10 fotó
Hirdetéskód: 9015495
Feltöltve: 1 napja
Pécs eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 42,5 millió Ft
42,5 millió Ft
1,12 millió Ft/m²
38 m²
1+1 fél szoba
5. emelet
Eladó újszerű téglalakás Pécs közkedvelt Fellbach lakóparkjában!
A 38 nm-es, kiváló elosztású lakás egy téglaépítésű, liftes és akadálymentesített társasházban található.
Az ingatlan amerikai konyha-nappalis kialakítású, ahol a nappali és konyha együttes alapterülete 20 m², emellett egy külön nyíló, 12 m²-es szoba, valamint egy 6 m²-es fürdőszoba WC-vel biztosít kényelmes életteret.
A lakás 3 éve teljes körű felújításon esett át, amely során megtörtént a vezetékcsere, új klíma került beszerelésre, parketta csere történt, valamint új gépesített konyhabútor és alumínium redőnyök lettek beépítve.
A közel 20 éve épült, 5 emeletes társasház rendezett, lifttel ellátott és akadálymentesített, továbbá a lakáshoz különálló tároló is tartozik.
Az ingatlan ideális választás lehet saját célra vagy befektetésnek is, köszönhetően praktikus elrendezésének és kiváló elhelyezkedésének.
Tulajdonságok
Téglalakás
5
Újszerű
Távfűtés egyedi méréssel
A++
30 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Nexus Ingatlaniroda Pécs Az iroda összes hirdetése
+36 70 905 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
182 901 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.