Eladó lakás Pécs, Uránváros, Polláck Mihály utca  54 nm
Eladó lakás Pécs, Uránváros, Polláck Mihály utca  54 nm
Eladó lakás Pécs, Uránváros, Polláck Mihály utca  54 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 9004232
Feltöltve: 2 napja

Pécs eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 60 millió Ft

60 millió Ft
1,11 millió Ft/m²
54 m²
Alapterület
2+1 fél szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Uránváros közkedvelt a Polláck Mihály utcában kínálunk megvételre egy magasföldszinti, erkélyes, teljeskörűen felújított és modern elrendezésű tégla lakást. Az ingatlan praktikus kialakítású: 2 különnyíló szoba amerikai konyhás nappali erkély fürdőszoba/wc A felújítás során minden cserére kerül: víz- és villanyvezetékek burkolatok nyílászárók szaniterek modern, letisztult belső kialakítás A fűtés távfűtés egyedi mérőkkel, így a rezsi jól tervezhető és kedvezően alakul. A lakás azonnal költözhető állapotban kerül átadásra, kiváló választás: – családoknak – fiatal pároknak – befektetőknek (könnyen kiadható lokáció) – vagy saját részre, hosszú távra A hirdetésben szereplő képek már az elkészült lakásról készültek, nem referencia. Energetikai besorolás “B” Irányár: 59.999.999 Ft További extrák a vételár részét képezhetik.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Erkély:
4 m²
Energetikai besorolás:
B

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 883 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 202 524 Ft
Második évtől
258 213 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.